Aktualności
05
01
2020

Wystartowała II edycja programu #fitCHALLENGE

0

Marzysz o idealnej sylwetce, poprawie kondycji, zwiększeniu koordynacji ruchowej, a brak Ci motywacji do systematycznych treningów? Od teraz możesz liczyć na fachową pomoc! Wraz z nadejściem wiosny w Neptun Gym Fitness rusza II edycja autorskiego programu #fitCHALLENGE! Projekt jest nowatorskim podejściem do treningów opierającym się na szczegółowym doborze diety i zajęć fitness/siłowych rozpisanych na kolejne tygodnie trwania programu. Każdy uczestnik projektu #fitCHALLENGE zostanie objęty kompleksową opieką koordynatora programu, którego podstawowym zadaniem jest czuwanie nad przebiegiem planu treningowego ułożonego pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości organizmu każdego z uczestników programu.

Już dzisiaj WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na fitchallenge.neptungym.pl i wejdź w nowy wymiar dbania o kondycję swojego ciała! Dołącz do programu #fitCHALLENGE i osiągnij swoje wymarzone cele w 3 miesiące!

Warunkiem udziału w programie #fitCHALLENGE jest posiadanie ważnego (w trakcie trwania programu) karnetu Neptun Gym Fitness (oferta) lub honorowanych w klubie kart partnerskich.

Ilość uczestników programu jest ograniczona – maksymalnie 10 osób!
Nabór do programu prowadzimy do dnia 19 stycznia 2020 r.

Wyślij zgłoszenie – http://fitchallenge.neptungym.pl/