O NAS

1

RODZAJE

SAUN

1

KREATYWNYCH

TRENERÓW

1

INSPIRUJĄCYCH

ZAJĘĆ FITNESS

1

ZADOWOLONYCH

KLUBOWICZÓW

POZNAJ NAS

Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym klubem fitness w Starogardzie Gdańskim posiadającym strefę SPA. Szczycimy się bogatą ofertą zajęć: fitness, siłowych i kondycyjnych. Osobom ceniącym indywidualność proponujemy zajęcia personalne pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która dobierze idealny zestaw ćwiczeń dla każdego. W swojej ofercie posiadamy też jedyną w mieście 15 osobową salę spinning oraz salę siłową wyposażoną w sprzęt renomowanych marek. W strefie SPA do dyspozycji naszych Klientów są sauny (sucha i infrared), dwie komory natryskowe z wiaderkami oraz podgrzewane siedzisko wokół którego rozprzestrzenia się zmysłowy zapach kadzideł. Nasi Klienci mogą również skorzystać z porady klubowego dietetyka, a także skorzystać z oferty naszego fitbaru.
Wierzymy, że szeroka i różnorodna oferta NEPTUN GYM FITNESS pozwoli sprostać oczekiwaniom każdego Klubowicza, który zdecyduje się na pracę nad swoją formą w naszym klubie.
.
.

 

 KORZYŚCI DLA CIEBIE

CZEKAMY NA WAS KAŻDEGO DNIA

Na członków naszego klubu czekamy 7 dni w tygodniu. Tak elastyczne podejście gwarantuje osobom korzystającym z naszych usług, możliwość wyboru godzin treningowych dopasowanych do planu dnia.

STREFA SPA

Właściciele karnetów PREMIUM i VIP mogą korzystać z sauny fińskiej, parowej oraz infrared. W strefie SPA na Klubowiczów czekają też komory natryskowe, gabinet masażu oraz podgrzewane siedzisko, wokół którego unosi się kojący zapach kadzideł.

PRZYSTĘPNE CENY

Oferujemy proste i jasne zasady płatności. Nasi Klubowicze mogą wybrać rodzaj karnetu w zależności od swoich potrzeb. Warto skorzystać ze zniżek dla seniorów i studentów oraz z rabatu za stałe obciążenie karty.

OTWARCI NA WSPÓŁPRACĘ

Honorujemy karty partnerskie:

  • MultiSport
  • FitSport
  • FitProfit
  • Medicover Sport

SZEROKA OFERTA

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć fitness, siłowych, kondycyjnych, wytrzymałościowych i tanecznych. W swojej ofercie posiadamy też jedyną w mieście 15 osobową salę spinning oraz salę siłową ze sprzętem renomowanych marek.

KONSULTACJE DIETETYCZNE

Ważnym elementem treningu jest również odpowiednia dieta. Nasi Klubowicze mogą poznać tajniki zdrowego odżywiania spersonalizowane pod kątem potrzeb ich organizmu korzystając z darmowych porad dietetyka.