Aktualności
26
02
2019

Wejdź w nowy wymiar dbania o swoje ciało z programem #fitCHALLENGE!

0

Marzysz o idealnej sylwetce, poprawie kondycji, zwiększeniu koordynacji ruchowej, a brak Ci motywacji do systematycznych treningów? Od teraz możesz liczyć na nasze wsparcie! Wraz z nadejściem wiosny w Neptun Gym Fitness rusza I edycja autorskiego programu #fitCHALLENGE! Projekt jest nowatorskim podejściem do treningów opierającym się na szczegółowym doborze diety i zajęć fitness/siłowych rozpisanych na kolejne tygodnie trwania programu. Każdy uczestnik projektu #fitCHALLENGE zostanie objęty kompleksową opieką koordynatora programu, którego podstawowym zadaniem jest czuwanie nad przebiegiem planu treningowego ułożonego pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości organizmu każdego z uczestników programu.

Już dzisiaj WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  i wejdź w nowy wymiar dbania o kondycję swojego ciała! Dołącz do programu #fitCHALLENGE i osiągnij swoje wymarzone cele w 3 miesiące!

Warunkiem udziału w programie #fitCHALLENGE jest posiadanie ważnego (w trakcie trwania programu) karnetu Neptun Gym Fitness (oferta) lub honorowanych w klubie kart partnerskich.

Ilość uczestników programu jest ograniczona – maksymalnie 10 osób!
Nabór do programu prowadzimy do dnia 07 marca 2019 r.

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Program #fitCHALLENGE
I edycja/wiosna 2019

Cele programu: redukcja masy, modyfikacja diety, poprawa kondycji, systematyka aktywności fizycznej, poprawa koordynacji ruchowej, zwiększenie wydolności organizmu, poprawa funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego.

Grupa docelowa: osoby w każdym wieku, cierpiące na nadwagę, prowadzące niezdrowy, siedzący tryb życia, o słabej kondycji, chętne do zmiany sylwetki i podjęcia regularnej aktywności fizycznej, szukające motywacji i wsparcia w procesie.

Proponowany przebieg programu:
1. Prezentacja wprowadzająca (dla całej grupy, ok. 1h)
2. Spotkania wstępne (indywidualne, ok. 30-45 min.)
3. Plan treningowy (indywidualne, 3 razy/tyg.)
4. Spotkania kontrolne (indywidualne, raz/2-3 tyg.)
5. Spotkanie grupowe (dla całej grupy, ok. 1 h raz/dwa spotkania w trakcie trwania programu)
6. Podsumowanie i zakończenie programu.

Autorem programu jest instruktor siłowni/trener personalny Dariusz Kelsz.

regulamin.pdf