Aktualności
04
03
2018

Kuźnia Zdrowia w Neptunie

0

Takie spotkania nie zdarzają się często, więc złap za telefon i zapisz się na wyjątkową prelekcję Kuźni Zdrowia w naszym klubie. Skorzystaj z okazji i uzupełnij swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Zapraszamy wszystkich tych, którzy dbają lub chcieliby zacząć dbać o siebie i swoich bliskich, zdobywając większą świadomość w kontekście zdrowia i zdrowego stylu życia, zyskać praktyczną wiedzę oraz skorzystać z porad specjalisty.
Na spotkaniu poruszony zostanie temat odżywiania, jako jednego z ważnych czynników mających wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

UWAGA!
Dodatkowo każdy UCZESTNIK rabatu otrzyma 15% zniżkę na produkty DUO LIFE w naszym klubowym barze!

I CZĘŚĆ (ok. 50 min)
Odpowiemy na następujące pytania:
– Zdrowe odżywianie – co to właściwie oznacza?
– Na jakie pułapki jako konsumenci jesteśmy narażeni?
– Chemia w pożywieniu – gdzie jest jej najwięcej oraz jaki ma ona wpływ na nasz organizm? Jakie czynniki mogą osłabiać naszą odporność i jak naturalnie wspomóc swój organizm?
– Czy jedzenie może być dla nas lekarstwem?
– Świadome wybory – na co mamy wpływ jako konsumenci, i co wartościowego możemy dla siebie zacząć robić od zaraz?

II CZĘŚĆ (ok. 40 min)
Opowiemy więcej o rozwiązaniach oraz o naturalnych produktach, które pomagają nam na co dzień zmagać się z wyzwaniami zindustrializowanego świata.

WAŻNE!!
– wstęp darmowy,
– obowiązują zapisy telefonicznie pod nr 505498337 – (wyślij SMS o treści „Kuźnia Zdrowia Neptun – Twoje imię i nazwisko”)

Zapraszamy!