Aktualności
15
04
2020

Co słychać u uczestników Fitchallenge?

0

Druga edycja programu Fitchallenge w Neptun Gym Fitness rozpoczęła się 1 lutego. Po raz kolejny bierze w niej udział 10 gotowych do wysiłku i pracy nad sobą ochotniczek i ochotników, zrekrutowanych do naszego wiosennego programu spośród wielu Waszych zgłoszeń.

Odważna i ambitna grupa uczestników, koordynowana przez trenera Dariusza Kelsza, rozpoczęła proces zmian nie tylko pod kątem podejmowanego wysiłku fizycznego, ale także nawyków żywieniowych. Pomimo trudnej sytuacji, podyktowanej pandemią wirusa Covid-19, w wyniku której nasza siłownia pozostaje niedostępna dla klientów, uczestnicy programu nie poddają się. Sukcesy, które osiągnęli podczas pierwszych 4 tygodni pracy – redukcja masy ciała i poprawa kondycji, a także udany udział kilku osób w biegu poświęconym ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych – „Tropem Wilczym” – zmotywowała ich do dalszego treningu.

Pod wciąż czujnym (chociaż „zdalnym”) okiem trenera, kontynuują oni dbałość o udostępniane im zalecenia żywieniowe oraz wytrwale wykonują otrzymywane instrukcje. Przekazane przez Dariusza wskazówki dietetyczne układane są z uwzględnieniem potrzeb, szczególnych warunków oraz celów każdego z ochotników. Grupa – nawet ćwicząc w domu – ciągle utrzymuje tendencję spadkową wagi, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Gratulujemy wytrwałości i trzymamy kciuki za dalsze postępy #fitchallenge. Mamy nadzieję, że już niedługo uczestnicy będą mogli znów spotkać się z trenerem, wrócić do standardowej formy naszego programu i pochwalić się jego imponującymi wynikami!