O NAS

1

RODZAJE

SAUN

1

KREATYWNYCH

TRENERÓW

1

INSPIRUJĄCYCH

ZAJĘĆ FITNESS

1

ZADOWOLONYCH

KLUBOWICZÓW

POZNAJ NAS

Jesteśmy nowoczesnym i jedynym klubem fitness w Starogardzie Gdańskim posiadający strefę SPA. Szczycimy się bogatą ofertą zajęć: fitness, siłowych i kondycyjnych. Osobom ceniącym indywidualność proponujemy zajęcia personalne pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która dobierze idealny zestaw ćwiczeń dla każdego. W swojej ofercie posiadamy też jedyną w mieście 15 osobową salę spinning oraz salę siłową wyposażoną w sprzęt renomowanych marek. W strefie SPA do dyspozycji naszych Klientów są trzy rodzaje saun (sucha, parowa, infrared), dwie komory natryskowe z wiaderkami oraz podgrzewane siedzisko wokół którego rozprzestrzenia się zmysłowy zapach kadzideł. Nasi Klienci mogą również skorzystać z porady klubowego dietetyka, a także skorzystać z oferty naszego fitbaru.
Wierzymy, że szeroka i różnorodna oferta NEPTUN GYM FITNESS pozwoli sprostać oczekiwaniom każdego Klubowicza, który zdecyduje się na pracę nad swoją formą w naszym klubie.KORZYŚCI DLA CIEBIE

NAJDŁUŻEJ OTWARTA SIŁOWNIA

Jesteśmy najdłużej otwartą siłownią w mieście. Na członków naszego klubu czekamy 7 dni w tygodniu. Tak elastyczne podejście gwarantuje osobom korzystającym z naszych usług, możliwość wyboru godzin treningowych dopasowanych do ich planu dnia.

STREFA SPA

Jako jedyni w mieście posiadamy strefę SPA. Właściciele karnetów PREMIUM i VIP mogą korzystać z sauny fińskiej, parowej oraz infared. W strefie SPA na Klubowiczów czekają też komory natryskowe oraz podgrzewane siedzisko, wokół którego unosi się kojący zapach kadzideł.

PRZYSTĘPNE CENY

Oferujemy proste i jasne zasady płatności. Nasi Klubowicze mogą wybrać rodzaj karnetu w zależności od swoich potrzeb. Warto skorzystać ze zniżek dla seniorów i studentów oraz z rabatu za stałe obciążenie karty.

OTWARCI NA WSPÓŁPRACĘ

Honorujemy karty partnerskie:
– MultiSport
– FitSport
– FitProfit
– OK System

SZEROKA OFERTA

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć fitness, siłowych, kondycyjnych, wytrzymałościowych i tanecznych. W swojej ofercie posiadamy też jedyną w mieście 15 osobową salę spinning oraz salę siłową ze sprzętem renomowanych marek.

KONSULTACJE DIETETYCZNE

Ważnym elementem treningu jest również odpowiednia dieta. Nasi Klubowicze mogą poznać tajniki zdrowiego odżywiania spersonalizowane pod kątem potrzeb ich organizmu korzystając z darmowych porad dietetyka.